Гірка звістка сколихнула колектив комунального підприємства «Сервісний центр». Раптово на 78-ому роц...

Гірка звістка сколихнула колектив комунального підприємства «Сервісний центр». Раптово на 78-ому році пішов з життя Карпенко Петро Андрійович, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий добрий спомин про Петра Андрійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав і поважав, хто з ним працював.

Карпенко Петро Андрійович народився 16 серпня 1942 року у м. Городище Черкаської області. У 1969 році успішно закінчив Одеський технологічний інститут ім. М. Ломоносова за кваліфікацією інженера-енергетика.

Цій професії він присвятив усе життя. Працював на різних підприємствах міста Одеси, мав службове відрядження за кордон Радянського Союзу, значну частину трудової діяльності було віддано Одеському заводу прецизійних верстатів, з 1972 року по 1992 рік.

З лютого 2016 року по 17 травня 2020 року працював в КП «Сервісний центр» Одеської міської ради на посаді головного енергетика. Колеги будуть пам’ятати Петра Андрійовича, як досвідченого фахівця, добру, енергійну та щиру людину. Колектив комунального підприємства «Сервісний центр» вдячний Петру Андрійовичу за його внесок у діяльність підприємства.

Адміністрація, профспілкова організація та співробітники підприємства висловлюють свої найщиріші співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Вічна та світла йому пам’ять.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю колектив КП «Сервісний центр».

             

Прощання з Петром Андрійовичем відбудеться 19.05.2020 р. в 11:00 годині у церкві на Таїровському кладовищі.

svecha.jpg