Сьогодні у парку Перемоги комунальне підприємство «Сервісний центр» презентувало черговий проект з...

 

Сьогодні у парку Перемоги комунальне підприємство «Сервісний центр» презентувало черговий проект з благоустрою однієї з головних зелених зон міста – на березі ставка №1 було створено грот.

 

Власне, ідея створення гроту належить міському голові Геннадію Труханову, який запропонував перетворити технологічний вузол, що поповнює водою ставки парку та забезпечує її циркуляцію, на рекреаційну зону.

 

Протягом двох тижнів спеціалісти КП «Сервісний центр» завершили всі необхідні роботи та презентували грот. Десять кубометрів каміня-черепашника були вибрані на території дендропарку, де він пристутній у значній кількості. Всі роботи виконувалися силами комунального підприємства. Для нормального функціонування гроту був відремонтований діючий циркуляційний насос та встановлений новий».

 

Наразі, грот вже активно функціонує та привертає увагу на тільки людей, які залюбки фотографуються на його фоні, але й братів наших менших – сорок, качок, черепах і навіть білок.

 

Слід зазначити, що комунальні служби Одеси проводять системну роботу з благоутрою дендропарку Перемоги. За останні три роки тут було висаджено 3950 дерев та кущів, створено 22 нові клумби, відновлена робота фонтанів та зроблена підсвітка ставків, проведений wi-fi.

 

Дмитрий Жеман (Dmitry Zheman), Наталия Мостовских (Nataliya Mostovskykh), Александр Барбул (Alex Barbul), Александр Носовской

1 (58).jpg

2 (55).jpg

3 (48).jpg

4 (41).jpg

5 (32).jpg

6 (27).jpg