Роботи з благоустрою Обеліску місту-герою Одесі «Крила Перемоги»

 

Напередодні святкування 76-річчя визволення Одеси від нацистських окупантів міста, фахівцями КП «Сервісний центр» проведені поточні ремонтні роботи та роботи з благоустрою - Обеліску місту-герою Одесі «Крила Перемоги», який розташований на площі Десятого квітня.

 

А саме були виконані роботи з фарбування цифр та орденів. Проведено відновлення та очищення від висолів гранітної плитки огорожі зеленої зони. Відремонтовано та очищено від висолів облицювання меморіальних дощок з іменами Героїв Радянського Союзу. Після проведення зазначених робіт було здійснено миття даного об’єкту.

 

 

*****************

 

Обеліск був встановлений у 1984 році (архітектор - Мироненко Василь Іванович), у 2019 році КП «Сервісний центр» спільно з підрядною організацією ТОВ «Результат-99» був проведений капітальний ремонт Обеліску. Підчас капремонту, замість розкришених аварійних мармурових плит на Обеліску були встановлені керамогранітні італійські плити. Вони мають унікальні високотехнологічні властивості, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, вигоряння, водо- і морозостійкі. Також вони є вогнетривкими, еластичними, зносостійкими і не вимагають просочення поверхні. Плити досить легкі за вагою і прості у встановленні. Гарантійний термін служби - 25 років. Під час капремонту було оновлено і покриття зірки, що вінчає Обеліск.

15 (1).jpg

14 (1).jpg

13 (1).jpg

12 (1).jpg

11 (1).jpg

10 (1).jpg

9 (1).jpg

8 (1).jpg

7 (1).jpg

6 (1).jpg

5 (1).jpg

4 (2).jpg

3 (1).jpg