Наш телефон 048 705 43 80
Часы роботы Пн-Пт: 08:00 - 17:00
kpsc

КОММУНАЛЬНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ»СЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» СТВОРЕНЕ В 2004 РОЦІ.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА

Основною діяльністю підприємства можна вважати забір, очищення та постачання води.

Підприємство в своїй діяльності має на меті вирішення міських завдань, а саме здійснення поточного утримання та проведення ремонтних робіт елементів благоустрою, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Одеси, а саме: фонтанів, бюветних комплексів, громадських вбиралень, декоративних скульптур, пам’ятників, об’єктів монументального мистецтва, водойм, у тому числі пожежних, тощо.

200+

об’єктів обслуговування

коллаж

НА БАЛАНСІ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» ЗНАХОДЯТЬСЯ:

— 26 фонтанів;

— 16 бюветних комплексів;

— гідротехнічний комплекс ставки на території дендропарку Перемоги;

— 21 громадська вбиральня, пристосована у т.ч. для потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями;

— 45 об’єктів монументального мистецтва, які не є об’єктами культурної спадщини;

— 145 пожежних водойм за 91 адресою на прибудинкових територіях та на територіях закладів освіти;

— панорамний ліфт, який розташований за адресою: м. Одеса, Приморський бул., 1 (Грецький парк).

Комунальне підприємство «Сервісний центр» забезпечує утримання фонтанів, бюветних комплексів, ставків на території дендропарку Перемоги, об’єктів монументального мистецтва, пожежних водойм

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» ПОВIДОМЛЯЄ!!!

В Одесі – 16 бюветних комплексів, адреси:

 1. Бюветний комплекс на вул. Геранiєвiй
 2. Бюветний комплекс на просп. Ак. Глушка, 1
 3. Бюветний комплекс на просп. Небесноï сотнi, 14
 4. Бюветний комплекс 6-та ст. Великого Фонтану
 5. Бюветний комплекс на вул. Просвiти, 1-Д (зелена зона бiля Меморiалу героïчноï оборони Одеси 411-ï береговоï батареï)
 6. Бюветний комплекс у скверi Михайлiвський
 7. Бюветний комплекс на вул. Космонавтiв, 17 а
 8. Бюветний комплекс на вул. I. Рабiна
 9. Бюветний комплекс у Прохоровському скверi
 10. Бюветний комплекс на вул. Iнглезi
 11. Бюветний комплекс на вул. Дальницька, 25
 12. Бюветний комплекс на просп. Гагарiна, 33
 13. Бюветний комплекс в скверi Мечникова
 14. Бюветний комплекс на просп. М. Говорова
 15. Бюветний комплекс в скверi Старобазарний
 16. Бюветний комплекс вул. Кримська

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» ІНФОРМУЄ!!!

Абоненти, які користуються послугами водопостачання та водовідведення, повинні мати необхідні прилади обліку для розрахунків за відпущену їм воду і прийняті стічні води.Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» і Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» передбачено, що в квартирі (будинку присадибного типу роботи зі встановлення приладів обліку води проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.Згідно ст.20, 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» розрахунки за використані обсяги води виробляються з використанням даних повірених водомірів.Отже, з 2021 року КП «Сервісний центр» не проводить роботи зі встановлення та опломбування водомірів.Повноваження щодо проведення робіт зі встановлення, повірки, опломбування та ремонту водомірів віднесенні до повноважень філії «Інфоксводоканал», як організації виробника послуг.Для отримання детальної інформації з проведення робіт зі встановлення, повірки, опломбування та ремонту водомірів звертайтесь до абонентного відділу філії «Інфоксводоканал» (контактні телефони: 705-56-64, 705-58-50 щоденно з 08.00 до 16.30, перерва 12.00-12.30).

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР» ІНФОРМУЄ!!!

Абоненти, які користуються послугами водопостачання та водовідведення, повинні мати необхідні прилади обліку для розрахунків за відпущену їм воду і прийняті стічні води.
Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» і Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» передбачено, що в квартирі (будинку присадибного типу роботи зі встановлення приладів обліку води проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.
Згідно ст.20, 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» розрахунки за використані обсяги води виробляються з використанням даних повірених водомірів.
Отже, з 2021 року КП «Сервісний центр» не проводить роботи зі встановлення та опломбування водомірів.
Повноваження щодо проведення робіт зі встановлення, повірки, опломбування та ремонту водомірів віднесенні до повноважень філії «Інфоксводоканал», як організації виробника послуг.
Для отримання детальної інформації з проведення робіт зі встановлення, повірки, опломбування та ремонту водомірів звертайтесь до абонентного відділу філії «Інфоксводоканал» (контактні телефони: 705-56-64, 705-58-50 щоденно з 08.00 до 16.30, перерва 12.00-12.30).

ГАРЯЧІ НОВИНИ