Наш телефон 048 705 43 80
Години роботы Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Рішення органу управління відносно КП

Відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.04.2015 р. № 114 «Про передачу пожежних водойм, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків у м. Одеса, у господарське відання КП «Сервісний центр» були переданні в господарське віддання пожежні водойми, розташовані на прибудинкових територіях житлових будинків у м. Одесі, та не мають балансоутримувачів. Згідно переліку, що додається до даного рішення кількість пожежних водойм склала 69 штук.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2016 р. № 189 встановлений тариф на послуги з користування громадськими вбиральнями в місті Одесі, які надаються комунальним підприємством «Сервісний центр» – 4,00 грн. з ПДВ.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради № 45 від 23.02.2017р. «Про визначення комунального підприємства «Сервісний центр» балансоутримувачем об’єктів монументального мистецтва, розташованих на території міста Одеси, які не є культурною спадщиною», в якому комунальне підприємство «Сервісний центр» визначено балансоутримувачем, із закріпленням за ним на праві господарського відання, об’єктів монументального мистецтва, що розташовані на території міста Одеси, які не є культурною спадщиною (надалі – Об’єкти), у кількості 35 об’єктів:
– Приморському районі – 20 об’єктів.;
– Київському районі – 5 об’єктів.
– Малиновському районі – 7 об’єктів.;
– Суворовському – 3 об’єктів.
та доручено забезпечення належного обліку та утримання даних об’єктів.

Рішенням Одеської міської ради від 15.03.2017 р. № 1810-VІІ затверджено Статут комунального підприємства «Сервісний центр» у новій редакції.

Відповідно до пункту 1.9. розділу 1 даного Статуту місцезнаходження (юридична адреса) КП «Сервісний центр»: 65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 52.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради № 90 від 30.03.2017 року «Про передачу пожежних водойм, розташованих на територіях закладів освіти м. Одеси, у господарське віддання комунальному підприємству «Сервісний центр» передані КП «Сервісний центр» у господарське віддання пожежні водойми, розташовані на територіях закладів освіти м. Одеси, та доручено забезпечити утримання в належному санітарно-технічному стані.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.07.2017 р. № 267 КП «Сервісний центр» визначено балансоутримувачем об’єктів, розташованих в парку «Стамбульський», а саме: гроту з басейном та громадської вбиральні.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.11.2017 р. № 415 КП «Сервісний центр» було передано на баланс із закріпленням на праві господарського відання 3 об’єкта монументального мистецтва, які не є культурною спадщиною, обліковувались на балансі комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування».

Відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.01.2018 р. № 35 за КП «Сервісний центр» закріплено на праві господарського відання фонтан (водограй) з обладнанням за адресою: м. Одеса, вул. Косовська, 2Д.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.12.2018р. № 554 «Про передачу комунальним підприємствам та установам Одеської міської ради на баланс із закріпленням на праві господарського відання обладнання майданчика для занять екстремальними видами спорту, розташованого в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченко в м. Одесі» КП «Сервісний центр» передано на баланс модульний туалет, розташований на майданчику для занять екстремальними видами спорту, розташованого в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченко в м. Одесі

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.12.2018р. № 554 «Про закріплення за комунальними підприємствами Одеської міської ради на праві господарського відання устаткування та обладнання Грецького парку, розташованого за адресою: м. Одеса, Приморський бул., 1» закріплено на праві господарського відання приміщення та обладнання стаціонарного суспільного туалету та фонтан з обладнанням.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.01.2019р. № 43 закріплено на праві господарського відання панорамний ліфт.

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.02.2021 р. № 55 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 лютого 2017 року № 45 «Про визначення комунального підприємства «Сервісний центр» балансоутримувачем об’єктів монументального мистецтва, розташованих на території міста Одеси, які не є культурною спадщиною» доповнено перелік даного рішення двома об’єктами монументального мистецтва, які не є об’єктами культурної спадщини: «Алея Зірок міста Одеси», «Пам’ятний знак – міст-побратимів та партнерів м. Одеси».

Рішенням Виконавчого комітету Одеської міської ради від 23.09.2021 р. № 295 «Про передачу на баланс елементів вхідної групи та огорожі Комунальної установи «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 25» КП «Сервісний центр» було передано на баланс із закріпленням на праві господарського відання елементи вхідної групи за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 25, а саме меморіал пам’яті з озелененням та стаціонарний фонтан.

Рішенням Виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.01.2022 р. № 23 «Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 лютого 2017 року № 45 «Про визначення комунального підприємства «Сервісний центр» балансоутримувачем об’єктів монументального мистецтва, розташованих на території міста Одеси, які не є культурною спадщиною», доповнено перелік рішення чотирма об’єктами монументального мистецтва, які не є культурною спадщиною: «Народження душі», «Райська яблуня», «Яблуко життя» та «Одеський час».